Logo Pracuj.pl

Automatyk - Programista robotów przemysłowych

SMG Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • programowanie online robotów KUKA, Fanuc, ABB,
  • programowanie offline w środowisku Process Simulate.
  • SMG Solutions Sp. z o.o. realizuje swoje projekty na terenie Niemic.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe: automatyka lub pokrewne,
  • umiejętność programowania robotów przemysłowych,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • praktyczna wiedza z zakresu automatyki przemysłowej,
  • uprawnienia SEP do 1kV,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi

O nas

SMG Solutions Sp. z o.o. jest profesjonalną firmą świadczącą usługi z zakresu automatyki oraz programowania i wykonania linii technologicznych.

Automatyk - Programista robotów przemysłowych, małopolskie