Oferta pracy

Automatyk - Programista robotów przemysłowych

ROBOPARTNERO firmie

  • Pszczyna, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Zajmujemy się budową autorskich maszyn do automatyzacji i robotyzacji procesów spawalniczych. W związku z dynamicznym rozwojem oraz wzmacnianiem pozycji na rynku, poszerzamy infrastrukturę techniczną i zespół specjalistów.

Dołącz do naszego grona i razem z nami twórz innowacyjne rozwiązania.

OPIS STANOWISKA:

  • Programowanie online robotów KUKA, ABB, Kawasaki
  • Programowanie sterowników PLC oraz sterowników bezpieczeństwa
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych maszyn na podstawie schematów elektrycznych
  • Łączenie szaf sterowniczych
  • Prowadzenie tras kablowych
  • Uruchomienia maszyn w siedzibie firmy oraz na montażach u klientów
  • Serwisowanie maszyn od strony elektrycznej i układów sterowania
  • Wsparcie procesu produkcji

WYMAGANIA OD KANDYDATA:

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne – preferowane kierunki: automatyka, mechatronika, elektryka, elektronika
  • Praktyczna znajomość podzespołów elektrycznych: aparatury elektrycznej, falowników, czujników, silników itp. oraz pneumatyki
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz rysunku technicznego
  • Umiejętność programowania sterowników PLC
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Praktyczna umiejętność obsługi narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi
  • Umiejętność wykonywania montażu mechanicznego i prostych prac ślusarskich będzie dodatkowym atutem
  • Obsługa komputera w stopniu podstawowym
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Zaangażowanie w rozwiązywanie bieżących problemów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w szybko rozwijającej się, innowacyjnej dziedzinie
  • Kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi
  • Udział w projektowaniu, prototypowaniu i rozwoju nowych rozwiązań firmy
  • Pakiet szkoleń
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym, zgranym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy