Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk – Programista robotów spawalniczych

SAP-WELD Sp. z o.o.

  • Mysłowicka 1, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Mysłowicka 1

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • praca w dziedzinie spawalnictwa i automatyki - stanowisk zrobotyzowanych oraz urządzeń automatyki przemysłowej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne ( automatyka, mechanika i budowa maszyn lub kierunki pokrewne )

  • znajomość podstaw elektrotechniki i programowania PLC,

  • dyspozycyjność, samodzielność, umiejętność logicznego myślenia

  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny!

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (automatyk, programista PLC/ robotyk),

  • aktualne uprawnienia SEP – do 1 kV.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • dla absolwentów - możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego,

  • pracę w zgranym zespole w firmie z 30 – letnim doświadczeniem w branży.

Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) klikając w przycisk APLIKUJ.