Oferta pracy

Automatyk - Programista SPS

EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.O firmie

EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.

Grunwaldzka 182/196

Poznań

PRACA W EDAG ENGINEERING POLSKA SP. Z O.O. W POZNANIU:

W prawie każdym samochodzie znajduje się cząstka EDAG-a. Jesteśmy specjalistami w rozwoju kompletnych pojazdów, planowaniu fabryk oraz optymalizacji procesów dla przemysłu motoryzacyjnego. Z około 9 tysiącami pracowników w 60 oddziałach w 19 państwach oferujemy naszym Klientom pełny zakres usług inżynierskich w branży pojazdów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne np. automatyk, mechatronik lub elektrotechnik, zaletą byłoby doświadczenie w obszarze automatyki;
  • doświadczenie branżowe zarówno w przemyśle jak i środowisku motoryzacyjnym;
  • podstawowa wiedza w zakresie w programowania SPS;
  • dobra znajomość obsługi Siemens S7, WinCC lub porównywalnych narzędzi;
  • mile widziana znajomość programowania - np. VB.NET czy C ++;
  • pewność siebie, wysokie zaangażowanie, elastyczność jak i umiejętność pracy w zespole;
  • zorientowanie na cel, umiejętność samodzielnej pracy, umiejętności komunikacyjne;
  • znajomość języka niemieckiego i / lub języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • gotowość do podróży służbowych.

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie koncepcji automatyzacji opartych na założeniach Przemysłu 4.0;
  • planowanie i projektowanie koncepcji automatyki dla systemów w środowisku przemysłowym i motoryzacyjnym;
  • rozwój i programowanie oprogramowania sterującego, interfejsów użytkownika i funkcji diagnostycznych;
  • tworzenie dokumentacji obsługi systemu i szkolenia klientów;
  • wdrożenie i pomoc w uruchomieniu instalacji u klienta (w kraju i za granicą).

Oferujemy:

  • umowa o pracę, zatrudnienie na czas nieokreślony;
  • pracę przy interesujących projektach w branży motoryzacyjnej i przemysłowej;
  • wykorzystanie posiadanej wiedzy technicznej, możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • sprecyzowane zasady awansu zawodowego, oparte na doświadczeniu i ocenie efektów realizowanych zadań;
  • motywacyjne zasady wynagrodzenia, zależne od doświadczenia i oceny realizowanych zadań;
  • pakiet socjalny: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i indywidualne, karta lunchowa, dofinansowanie do urlopu, spotkania integracyjne;
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Prosimy o przysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy