Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk - Programista sterowników PLC

SOLID SYSTEMS sp. z o.o.

umowa o pracę
7 00015 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00016 000 netto (+ VAT) / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie sterowników PLC i paneli operatorskich HMI - SIEMENS

  • Modyfikacje istniejących linii produkcyjnych

  • Sporządzanie dokumentacji projektowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w programowaniu PLC dla zakresu maszyn minimum 5 lat

  • Znajomość Siemens S7-300/400, S7-1200/1500 - środowiska Step7, Simatic Manager i TIA Portal

  • Znajomość języków STL, SCL, LAD, FBD, GRAPH

  • Biegła znajomość schematów elektrycznych i pneumatycznych

  • Gotowość do wyjazdów służbowych (Polska, Europa)

  • Prawo jazdy kat B

  • Posługiwanie się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

  • Zdolności manualne

  • Znajomość sterowników AllenBradley, Omron (dodatkowy atut)

  • Znajomość standardów Automotive (dodatkowy atut)

  • Doświadczenie w programowaniu linii zrobotyzowanych (dodatkowy atut)

To oferujemy

  • Pracę w doświadczonym gronie programistów

  • Ambitne projekty

  • Duże możliwości rozwoju

  • Premie uznaniowe

  • Niezbędne narzędzia pracy (programator, telefon służbowy, samochód)

O nas

Dostarczamy zaawansowane rozwiązania w branży automatyzacji i robotyzacji procesów.

Produkujemy kompleksowe stacje zrobotyzowane według indywidualnych potrzeb Klienta.

Realizujemy projekty dla koncernów motoryzacyjnych.

Szukamy osoby doświadczonej, ambitnej, nie bojącej się wyzwań.

Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności.

Oferta skierowana do osób samodzielnych, posiadających doświadczenie.