Oferta pracy

Automatyk - Programista sterowników PLC

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, niemieckiej firmy produkcyjnej z branży automotive, działającej od ponad 90 lat na rynku międzynarodowym, szukamy kandydatów, na stanowisko: Automatyk - Programista sterowników PLC

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Rekrutację prowadzi ILLUSTRO Doradztwo S.C. - firma z sukcesem rekrutująca specjalistów od ponad 15 lat.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem zyskują:

• pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie przez nas rozpatrzona

• odpowiedzi na pytania pojawiające się w procesie rekrutacyjnym

• dostęp do innych ofert pracy od najlepszych pracodawców

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zaaplikowania!

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwój narzędzi/aplikacji do systemów wspomagających zarządzanie produkcją

  • Programowanie sterowników PLC, paneli HMI i robotów przemysłowych

  • Praca przy bazach danych SQL

  • Ciągłe doskonalenie poprzez automatyzację / digitalizację procesów bezpośrednio i okołoprodukcyjnych

  • Wdrażanie projektów nakierowanych na redukcję kosztów produkcji w oparciu o LEAN

  • Wprowadzanie nowych produktów do procesów produkcyjnych

  • Opracowywanie i nadzór nad dokumentacja techniczną

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka, Robotyka, Mechatronika lub pokrewnych)

  • Doświadczenie w programowaniu drabinkowym, schematach blokowych i mapowaniu logicznym

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych - schematów elektrycznych, elektropneumatycznych i mechanicznych

  • Konfiguracja i obsługa serwera OPC

  • Wiedza z zakresu przemysłowych sieci komunikacyjnych

  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP

  • Umiejętność programowania w języku C#

  • Znajomość stosowania barcod, QR Code, RFID

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenia techniczne oraz możliwość zdobywania dodatkowych kwalifikacji

  • Wynagrodzenie dopasowane do poziomu posiadanych kompetencji i doświadczenia zawodowego

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pracę w firmie o charakterze międzynarodowym ze zgranym i doświadczonym zespołem

  • Wsparcie zespołu i dobrą atmosferę na etapie wdrożenia i podczas dalszej pracy

  • Dogodna lokalizacja - łatwy dojazd samochodem zarówno z Opola jak i ze Śląska (bliskość autostrady A4)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie w firmie

4

Podjęcie decyzji

Rekrutację prowadzi agencja ILLUSTRO Doradztwo S.C.

To firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, działająca w branży szkoleń, doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem mają pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie rozpatrzona przez pracodawcę. Kandydaci mając kontakt do naszych rekruterów, mogą zawsze zadać pytania odnośnie oferty pracy, jak również otrzymać merytoryczne wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Ponadto kandydaci aplikując za naszym pośrednictwem zyskują dostęp do innych ofert pracy, od najlepszych pracodawców.

Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Karolina Cybulska tel.: 604 411 788