Oferta pracy

Automatyk - Programista

GROB Polska Sp. z o. o.O firmie

  • świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Grob, zatrudniająca tysiące osób na całym świecie, znany niemiecki producent obrabiarek poszukuje
do swojego oddziału w Polsce pracownika na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • Programowanie sterowników PLC (Siemens, Allen Bradley),
  • Uruchamianie maszyn u klientów w Europie oraz wstępne uruchomienia w siedzibie firmy w Mindelheim,
  • Wykonywanie drobnych modyfikacji związanych z instalacją czujników, okablowania,
  • Rozwiązywanie problemów, modyfikacje na istniejących maszynach u klienta,
  • Szkolenie personelu u klienta z zakresu obsługi zainstalowanych maszyn i podsystemów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: kierunki takie jak automatyka, mechatronika, informatyka,
  • Bardzo dobra znajomość programowania sterowników (Siemens, Allen Bradley, Bosch Rexroth) w środowiskach: Step 7, TIA Portal, Studio 5000, Indra Logix,
  • Bardzo dobra znajomość środowisk HMI (Siemens WinCC, TIA Portal, Transline, Rockwell FactoryTalk),
  • Wiedza z zakresu techniki napędów (Sinamics, IndraDrive),
  • Znajomość programowania robotów ( Kuka i/lub Fanuc i/lub ABB),
  • Znajomość systemów wizyjnych (Cognex, Keyence),
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Umiejętność czytania schematów mechanicznych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego,
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Gotowość do wyjazdów,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dodatkowymi atutami będą: znajomość obrabiarek CNC.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Liczne szkolenia w centrali firmy w Mindelheim w Niemczech,
  • Samochód służbowy,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesów rekrutacyjnych ” (zgodnie w Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2014 r. poz.1182 i 1662).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy