Logo Pracuj.pl

Automatyk - Programista

Centrum Projekt Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Centrum Projekt Sp. z o.o.

Jana Długosza 48

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie sterowników PLC (Siemens S7-1200, S7-1500 oraz Paneli Operatorskich)
  • Programowanie robotów przemysłowych
  • Udział w testach i uruchomieniach w kraju i za granicą

Nasze wymagania

  • Doświadczenie pozwalające na samodzielne wykonywanie ww. zakresu obowiązków
  • Znajomość zagadnień elektryki i automatyki w zakresie umożliwiającym wykonanie pracy
  • Chęć poszerzania zakresu umiejętności zawodowych w przedmiotowym zakresie
  • Wykształcenie techniczne wyższe
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Umiejętność organizacji własnej pracy i odpowiedzialne podejście do obowiązków zawodowych
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Projektowanie instalacji elektrycznych maszyn i stanowisk zrobotyzowanych w zakresie doboru rozwiązań technicznych oraz zabezpieczeń w obwodach zasilających urządzeń napędowych itp.
  • Projektowanie instalacji AKPiA maszyn i stanowisk zrobotyzowanych, dobór rozwiązań technicznych i zabezpieczeń w obwodach sterowniczych

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wynagrodzenie powiązane z wydajnością pracy i rozwojem zawodowym
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia oraz możliwość doskonalenia zawodowego
  • Pracę w niedużym zgranym zespole pracowników

O nas

Centrum Projekt Sp. z o.o. jest firmą inżynierską zaangażowaną we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań systemów automatyki w różnych gałęziach przemysłu. Jesteśmy również producentem maszyn specjalistycznych na zamówienie.

Automatyk - Programista, Jana Długosza 48, Wrocław