Oferta pracy

Automatyk - Projektant

POSTER Zakład AutomatyzacjiO firmie

POSTER Zakład Automatyzacji

Czarnieckiego 24

Ostrów Wielkopolski

Firma POSTER Zakład Automatyzacji od ponad 25 lat zajmuje się automatyzacją procesów technologicznych związanych z gospodarką wodno – ściekową. Reprezentowane przez nas rozwiązania i urządzenia to światowi liderzy technologii oczyszczania, pompowania i uzdatniania wody, sterowania i automatyki przemysłowej. Główna siedziba firmy oraz Biuro Projektowo-Handlowe znajduje się w Poznaniu, natomiast w Ostrowie Wielkopolskim mieści się nasze Biuro Techniczne. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www.poster.poznan.pl

AKTUALNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

Zadania osoby na stanowisku Automatyk-projektant:

  • Opracowywanie projektów technicznych szaf sterowniczych,
  • Nadzór nad realizacją projektu pod względem zgodności z wymaganiami klienta,
  • Prowadzenie niezbędnych ustaleń w zakresie projektu,
  • Nadzór nad archiwum dokumentacji technicznych.

Oczekiwania od kandydatów:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (automatyk, elektryk,),
  • Biegła umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Samodzielność i inicjatywa,
  • Podstawowe umiejętności obsługi oprogramowania wspomagającego projektowania (np. SEE Electrical, AutoCad).

Dodatkowymi atutami kandydatów będą:

  • Doświadczenie zawodowe zakresie branży elektrycznej lub automatyki,
  • Uprawnienia SEP.

Firma Poster oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w Ostrowie Wlkp.,
  • Stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj

W aplikacji prosimy o zamieszczenie wymaganych prawem klauzul o przetwarzaniu danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy