Logo Pracuj.pl

Automatyk – projektant systemów automatyki

Labeltec Sp. z o.o.O firmie

  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Labeltec Sp. z o.o.

Małowiejska 31

Wawer

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział w pracach koncepcyjnych maszyn i stanowisk zrobotyzowanych;
  • przygotowanie schematu elektrycznego w programie EPLAN;
  • nadzór nad okablowaniem szaf sterowniczych i maszyn;
  • możliwość programowania falowników, czujników, kamer/ systemów wizyjnych;
  • możliwość programowania sterowników PLC i sieci przemysłowych Profinet/CC-link/EthernetIP;
  • możliwość programowania robotów /cobotów OMRON i FANUC;
  • rozwiązywanie i analizowanie problemów z zakresu automatyki oraz robotyki;
  • organizowanie bezpiecznego stanowiska pracy dla siebie i współpracowników.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu automatyki;
  • znajomość schematów elektrycznych, doświadczenie w projektowaniu w programie EPLAN;
  • samodzielne rozwiązywanie problemów;
  • umiejętność i chęć majsterkowania;
  • dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • znajomość programowania sterowników PLC;
  • znajomość oprogramowania GX Works, ISP Soft, lub TIA Portal;
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1 KV.

To oferujemy

  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy;
  • stabilność pracy ukierunkowaną na długoletnią współpracę;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym;
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania;
  • pracę z młodym, ambitnym zespołem;
  • pracę przy różnych ciekawych projektach - brak monotonności;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • pyszną kawę;
  • ubezpieczenie grupowe.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

Jesteśmy producentem maszyn etykietujących, nalewających, pakujących oraz całych zrobotyzowanych linii produkcyjnych. Tworzymy je z pasją od podstaw. Każda z maszyn z indywidualnym podejściem do specyficznych produktów. Działamy w kilku branżach, kosmetycznej, chemicznej, spożywczej. Nasze maszyny z powodzeniem pracują w Polsce i za granicą. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Automatyk – projektant systemów automatyki

Automatyk – projektant systemów automatyki, Małowiejska 31, Wawer, Warszawa