Automatyk

CARLETTI POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Gordziałkowskiego 12
    Pruszków, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

CARLETTI POLSKA Sp. z o.o.

Gordziałkowskiego 12

Pruszków

Firma Carletti Polska Sp. z o. o. istniejąca od 1992 roku specjalizuje się w produkcji wyrobów
czekoladowych i cukierniczych.

Automatyk

Opis stanowiska:

  • montaż, konserwacja, naprawa maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz infrastruktury
  • bieżąca kontrola instalacji elektrycznych, układów automatyki, urządzeń zabezpieczających i sterujących
  • praca w systemie trzyzmianowym.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • wiedza z zakresu diagnostyki i naprawy układów sterowania maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • znajomość napraw i konserwacji elektryczno-mechanicznych w/w
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność, systematyczność, zdolność samoorganizacji pracy
  • uprawnienia SEP do 1kW
  • posiadanie książeczki/ zaświadczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

  • stałą pracę po okresie próbnym
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatny program emerytalny
  • świadczenia socjalne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy