Oferta pracy

Automatyk przemysłowy - konstruktor

NIBE BIAWAR sp. z o.o.O firmie

NIBE BIAWAR sp. z o.o.

aleja Jana Pawła II 57

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • konstruowanie i wykonywanie urządzeń testujących i sterujących na wyposażeniu produkcyjnym

  • wsparcie techniczne w zakresie naprawy i modernizacji maszyn, urządzeń, linii technologicznych

  • wykonywanie bieżących oględzin i konserwacja urządzeń elektrycznych, instalacji sterowania i automatyki na terenie zakładu

  • automatyzacja procesów produkcyjnych

  • udział w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań z dziedziny automatyki i konstrukcji urządzeń wraz z innymi wydziałami przy wdrożeniu nowych wyrobów

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego (preferowane mechaniczne, elektroniczne, elektrotechniczne)

  • znajomości zagadnień elektrotechniki, mechaniki oraz elektroniki

  • znajomości systemów 3D-CAD, mile widziana znajomość programów SolidWorks lub Inventor

  • komunikatywności i dobrej organizacji pracy

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

To oferujemy

  • interesującą i samodzielną pracę w międzynarodowym środowisku

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet socjalny

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i realizowania unikalnych projektów

  • pracę w dynamicznym, prężnie działającym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Misją działania naszej firmy jest zapewnienie naszym Klientom zaawansowanych technologicznie produktów i rozwiązań grzewczych takich jak: systemy wentylacyjne i solarne, pompy ciepła NIBE, elektryczne podgrzewacze wody, wymienniki ciepłej wody BIAWAR, kotły peletowe PELLUX

Przewiń do profilu firmy