Automatyk Przemysłowy - Robotyk

Gestamp Wrocław Sp. z o.o.

Kwiatkowskiego 3

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • optymalizowanie pracy robotów oraz linii produkcyjnych

  • wykonywanie napraw parku maszynowego oraz wprowadzanie działań prewencyjnych

  • analizowanie problemów, wdrażanie udoskonaleń, modyfikacji oraz modernizacji maszyn i urządzeń

  • prowadzenie dokumentacji i raportów zgodnie z przyjętymi zasadami oraz wprowadzanie i utrzymywanie zasad 5S na podległym obszarze

  • programowanie sterowników PLC Siemens S7

  • tworzenie kopii zapasowych programów PLC

  • odpowiadanie za kwestie bezpieczeństwa pracowników i osób postronnych na obszarze napraw.

Nasze wymagania

  • przynajmniej rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (jako Automatyk Przemysłowy lub Robotyk)

  • wykształcenia minimum średniego (preferowane techniczne)

  • umiejętności pracy w zespole

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

  • umiejętności programowania sterowników PLC (STEP 7, środowisko TIA Portal)

  • znajomości zagadnień: mechaniki, elektryki, schematów elektrycznych, dokumentacji maszyn oraz

  • sieci przemysłowych

  • ważne uprawnienia elektryczne w zakresie eksploatacji maszyn i urządzeń

  • dodatkowym atutem rekrutacyjnym będzie umiejętność programowania robotów Motoman.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Ciekawą pracę w znanej

  • Międzynarodowej firmie,

  • Kartę Multisport,

  • Dodatek do dojazdu,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Pakiet medyczny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Grupa Gestamp to obecnie jedno z największych hiszpańskich przedsiębiorstw z kapitałem prywatnym. Od ponad 50 lat współpracuje z przemysłem motoryzacyjnym dostarczając komponenty metalowe do fabryk na całym świecie.

Wrocławska fabryka Gestamp produkuje części dla takich marek jak Volkswagen, Peugeot, Renault, Audi, Skoda. Komponenty tworzone są w procesach tłoczenia, zgrzewania, spawania i malowania kataforetycznego.

Przewiń do profilu firmy