Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk

  • Psary (pow. będziński), śląskie
  • Specjalista
  • 2019-01-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ROBOTRONIK S.C.

    Firma Robotronik zajmuje się robotyką i automatyką przemysłową. Projektujemy i budujemy zrobotyzowane stacje montażowe oraz cele produkcyjne dla przemysłu motoryzacyjnego.

    Automatyk

    Miejsce pracy: Psary (pow. będziński)

    Obowiązki:

    • Projektowanie systemów sterowania maszyn
    • Tworzenie schematów elektrycznych
    • Parametryzacja oraz programowanie sterowników PLC oraz robotów
    • Programowanie systemów wizyjnych

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość elektroniki, automatyki i mechaniki
    • Znajomość sterowników PLC Siemens/Omron
    • Znajomość robotów Kuka/Mitsubishi/Comau
    • Mile widziana znajomość oprogramowania CAE oraz CAD
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Język angielski na poziomie komunikatywnym

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
    • Praca w trybie 1 zmianowym
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
    • Pakiet szkoleń

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o załączenie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.