Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1369 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk

  • Pudliszki (pow. gostyński), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pudliszki Sp. z o.o. jest producentem wysokiej jakości produktów spożywczych, należącym do międzynarodowego koncernu H.J. Heinz Company. W ofercie firmy znajdują się produkty marki Pudliszki, należącej do najbardziej znanych na polskim rynku, a także światowej marki Heinz.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Automatyk
    Miejsce pracy: Pudliszki (pow. gostyński)
    Nr ref: A/22/14

    Główne obowiązki:
    • Utrzymanie ruchu urządzeń infrastruktury sterowania i automatyki w obszarze produkcyjnym;
    • Dokonywanie pomiarów, przeglądów i napraw maszyn i urządzeń;
    • Realizacja harmonogramu prac konserwacyjnych, montażowych oraz zapobiegawczych;
    • Zgłaszanie rozwiązań mających na celu poprawę wyników produkcyjnych;
    • Prowadzenie dokumentacji z podejmowanych działań.

    Wymagania:
    • Wykształcenie minimum średnie techniczne – z zakresu mechatroniki, automatyki lub mechaniki;
    • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
    • Znajomość obsługi sterowników PLC;
    • Umiejętność obsługi komputera (Microsoft Office);
    • Umiejętność analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej;
    • Zaświadczenie kwalifikacyjne SEP do 1kV;
    • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, kreatywność, odpowiedzialność.

    Oferujemy:
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego na nowo powstającej linii produkcyjnej o najnowocześniejszej technologii;
    • Pracę w zespole profesjonalistów;
    • Nowoczesne narzędzia pracy.

    Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV oraz listu motywacyjnego z zaznaczonym numerem referencyjnym) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do dnia 28-02-2015 roku do:

    Grupa Heinz, Dział Personalny
    Pudliszki, ul. Fabryczna 7
    63-840 Krobia
    [email protected]

    Zainteresowanych informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.