Oferta pracy

Automatyk

FABRYKA BRONI "ŁUCZNIK" - RADOM sp. z o.o.O firmie

FABRYKA BRONI "ŁUCZNIK" - RADOM sp. z o.o.

Aleksego Grobickiego 23

Radom

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie maszyn wydziału produkcji w stanie technicznym pozwalającym na uzyskanie założonych wydajności produkcyjnych,

  • diagnoza awarii i naprawa maszyn sterowanych numerycznie,

  • wykonywanie bieżących i okresowych przeglądów maszyn,

  • wykonywanie backupów programów i parametrów maszyn sterowanych numerycznie,

  • odbiór prac serwisowych w zakresie automatyki i oprogramowania,

  • realizowanie projektów w obszarze utrzymania parku maszynowego,

  • rejestrowanie i dokumentowanie danych dotyczących prac naprawczych, awarii i modernizacji maszyn.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego, kierunek automatyka lub pokrewne,

  • min. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • doświadczenia przy naprawach obrabiarek sterowanych numerycznie,

  • praktycznej znajomości zagadnień związanych z elektryką i automatyką maszyn produkcyjnych,

  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej,

  • znajomości języka angielskiego na poziomie A2,

  • uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji do 1 kV,

  • samodzielności, umiejętności podejmowania decyzji,

  • zaangażowania w wykonywanie zleconych zadań.

Mile widziane

  • znajomość diagnozy sterowników Siemens, Heidenhain, Fanuc,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

To oferujemy

  • umowę o pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku i będącym liderem w branży,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego,

  • pracowniczy program emerytalny,

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie,

  • prywatny program opieki medycznej,

  • świadczenia socjalne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Fabryka Broni „Łucznik” – Radom sp. z o.o.jest producentem i dostawcą broni strzeleckiej. Firma świadczy, także usługi rusznikarskie oraz serwis z zakresu naprawy i modernizacji broni. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu wdrażaniu nowych technologii oraz pasji projektowania nowych produktów, firma zdobyła uznanie wśród najbardziej wymagających klientów w Polsce i za granicą. Stanowimy zespół z pasją i wizją bezpiecznego świata.

Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych firm, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Przewiń do profilu firmy