Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

Pemes sp. z o.o.O firmie

  • Radzymin, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Specjalista

Firma PEMES jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą zajmującą się projektowaniem i budową maszyn oraz linii produkcyjnych. Współpracujemy z takimi firmami jak: ZF TRW, Danfoss, Volkswagen Poznań, Joyson Safety Systems.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Automatyk

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentacji elektrycznej i pneumatycznej
  • Dobór komponentów do budowy układów automatyki
  • Wykonywanie koncepcji bezpieczeństwa maszyn i nadzór nad jej wykonaniem
  • Przygotowywanie ocen ryzyka dla projektowanych maszyn
  • Uruchamianie układów bezpieczeństwa projektowanych maszyn
  • Przygotowywanie materiałów do DTR
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie prowadzenia i wykonywania projektów
  • Asysta przy uruchamianiu projektowanych maszyn w zakresie regulacji i konfiguracji urządzeń wykonawczych (czujniki, falowniki, itp.)
  • Przygotowanie maszyn do programowania/uruchomienia, kontrola poprawności okablowania

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (automatyka, elektronika – preferowany wydział elektryczny)
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania układów automatyki – minimum 3 lata w branży maszynowej.
  • Umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych, pneumatycznych
  • Biegła znajomość oprogramowania Eplan
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa maszyn
  • Znajomość podstaw programowania PLC (Preferowane oprogramowanie TIA Portal Siemens)
  • Mile widziane uprawnienia SEP 1kV
  • Znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Uprawnienia elektryczne kat E do 1kV będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w gronie specjalistów
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Udział w szkoleniach i kursach
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Przyjazne środowisko pracy i miłą atmosferę
  • Ubezpieczenie na życie, pakiety medyczne oraz kartę Multisport

Ogłoszenie archiwalne