Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk

  • Rawa Mazowiecka, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MGL Sp. z o.o.
    z siedzibą w Rawie Mazowieckiej
    poszukuje kandydatów na stanowisko:
    AUTOMATYK
    Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka

    Zakres obowiązków:

    • wykonywanie przeglądów oraz napraw maszyn i urządzeń w zakresie automatyki,
    • poszukiwanie rozwiązań technicznych usprawniających pracę w zakresie automatyki,
    • składanie zapotrzebowania na  narzędzia i części zamienne niezbędne do wykonywania prac,
    • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych,
    • udział w projektach wdrożeniowych,
    • kontrolowanie realizacji prac serwisowych w zakresie jakości i terminowości wykonania,
    • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami,
    • współpraca z pracownikami poszczególnych działów.

    Oczekiwania:

    • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym,
    • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne – preferowane kierunki: automatyka, elektronika, robotyka,
    • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki ogólnej, układów sterowania, automatyki przemysłowej i elektryki,
    • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
    • znajomość zasad eksploatacji urządzeń,
    • świadectwo kwalifikacji uprawniające do obsługi urządzeń  elektroenergetycznych SEP „E” i „D” do 1 kV,
    • zdolność analitycznego myślenia,
    • dobra organizacja pracy własnej,
    • rzetelność, uczciwość,
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym i brak przeciwwskazań do wykonywania pracy na stanowisku automatyka.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę,
    • stabilność zatrudnienia,
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji klikając przycisk APLIKUJ pod ogłoszeniem.

     Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

    bottom