Logo Pracuj.pl

Automatyk - Robotyk

Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A.O firmie

Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A.

Opolska 112

Prądnik Czerwony

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Proaktywny udział w zespołach projektowych odpowiedzialnych za opracowanie, rozwój i wdrażanie innowacji
  • Współpraca z jednostkami badawczymi, uczelniami i partnerami przemysłowymi przy realizacji prac R&D
  • Tworzenie, rozwijanie oraz integracja oprogramowania z różnymi platformami sprzętowymi oraz skryptów wspomagających proces automatyzacji
  • Udział w projektowaniu systemów dla urządzeń R&D
  • Planowanie i przeprowadzenie testów funkcjonalnych urządzeń
  • Opracowanie oraz przeprowadzanie testów oprogramowania
  • Praca w zespole przy rozwiązywaniu problemów inżynierskich

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka i Robotyka, Mechatronika, Elektrotechnika) lub w trakcie studiów
  • Praktyczna umiejętność programowania robotów (manipulatorów 6-osiowych) bez względu na producenta (Kuka, Fanuc, Mistubishi, ABB, Universal Robots, Yaskawa)
  • Praktyczna znajomość prostych układów zrobotyzowanych (kartezjański, delta, scara, core-xy, h-bot)
  • Umiejętność programowania w jednym z języków: C, C++, Python, Java itp.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i automatyki
  • Zainteresowanie szeroko pojętym IT, programowaniem i nowymi technologiami
  • Podstawowa znajomość napędów i serwonapędów, pneumatyki, i hydrauliki układów automatyki
  • Znajomość urządzeń pomiarowych, sterujących i wykonawczych stosowanych w automatyce
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację w międzynarodowym zespole
  • Samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w trybie zadaniowym, zdolność do pracy w zespole projektowym
  • Praca z narzędziami wspomagającymi rozwój oprogramowania (np. system zarządzania zmianą, system wersjonowania, system automatycznej integracji i testów)
  • Znajomość podstawowych regulatorów stosowanych w przemyśle

Mile widziane

  • Znajomość środowiska ROS (Robot Operating System) – bardzo mile widziane
  • Własne projekty prezentujące umiejętności konstruktorskie
  • Obsługa oprogramowania CAD w szczególności AutoCAD, SOLIDWORKS
  • Uprawnienia do eksploatacji/dozoru urządzeń elektrycznych do 1kV (SEP)
  • Znajomość urządzeń oraz przyrządów kontrolno-pomiarowych
  • Doświadczenie w integracji komponentów elektronicznych z mechanicznymi

To oferujemy

  • Realizację interesujących, ambitnych projektów badawczo-rozwojowych
  • Dostęp do unikalnej infrastruktury badawczej zlokalizowanej w wiodących krajowych i zagranicznych ośrodkach naukowo-badawczych
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia przy wielomilionowych projektach
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę zakładające atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie w zależności od wyników i stopnia zaangażowania
  • Pracę w młodym, przyjaznym i energicznym zespole
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

CBRTP to prywatny hub R&D dostarczający oszczędności procesowe oraz usprawnienia technologiczne partnerom przemysłowym. Opracowujemy rozwiązania biznesowe na zamówienie wykorzystując innowacyjne technologie, doświadczenie kadry w pracach B+R, osiągnięcia naukowe z własnych laboratoriów, a także współpracę z ekspertami i naukowcami z wiodących ośrodków badawczych.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zatrudnienie od zaraz (po zakończeniu tury rekrutacyjnej)
  • Praca w młodym zespole
  • Szeroki wachlarz projektów w różnych dziedzinach nauki i przemysłu
  • Wsparcie przy dalszym kształceniu i możliwość jednoczesnej pracy i nauki (studia wyższe, studia podyplomowe, kursy)

Automatyk - Robotyk, Opolska 112, Prądnik Czerwony, Kraków