Logo Pracuj.pl

Automatyk / Robotyk

BOTSI PROSTA SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

BOTSI PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA

Podole 60

Dębniki

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • dobór i konfiguracja komponentów automatyki i mechatroniki;
  • tworzenie modeli stanowisk zrobotyzowanych;
  • programowanie robotów przemysłowych m.in. Fanuc, Kuka, Neura, Trio, Universal Robots;
  • programowanie sterowników PLC i paneli HMI;
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej;
  • dbanie o wizerunek firmy w środowisku Krakowskiego Parku Technologicznego oraz na lokalnych uczelniach technicznych: prowadzenie komuniacji i wymiany wiedzy z w/w jednostkami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne min. średnie (automatyka / robotyka / mechatronika, także w trakcie studiów);
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • wysoka kultura techniczna;
  • gotowość do nauki i rozwoju;
  • efektywna organizacja czasu pracy;
  • umiejętność pracy w rozproszonym zespole przez MS Teams;
  • język angielski na poziomie komunikatywnym;
  • prawo jazdy kat. B;

Mile widziane

  • umiejętność pracy z programami do modelowania 3D (np. SolidWorks, Inventor);
  • znajomość RoboDK;
  • doświadczenie w zakresie programowania PLC / HMI;
  • doświadczenie w programowaniu robotów.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • motywujące wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;
  • możliwość pracy hybrydowej;
  • dużą niezależność;
  • szkolenia techniczne wewnętrzne;
  • szkolenia z programowania robotów;
  • jasną ścieżkę rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa.

Dodatkowe informacje:

Praca na ok. pół etatu (0,5 FTE) 2,5 - 3 - dni w tygodniu - do elastycznego ustalenia.

Idealnie dla studenta automatyki mechatroniki robotyki

Automatyk / Robotyk, Podole 60, Dębniki, Kraków