Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk - Robotyk

FPM S.A.O firmie

  • Towarowa 11, Mikołów
    Mikołów, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

FPM S.A.

Towarowa 11

Mikołów

Twój zakres obowiązków

  • Praca na stanowisku automatyka - robotyka

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w kierunku: Automatyka i Robotyka.

  • Doświadczenie na stanowisku automatyka, projektanta układów sterowania maszyn i urządzeń (mile widziane).

  • Dobra znajomość Autocad, Solidworks.

  • Umiejętność projektowania układów sterowania i doboru urządzeń.

  • Umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej, hydraulicznej.

  • Wiedza z dziedziny systemów bezpieczeństwa maszyn.

  • Dobra znajomość napędów asynchronicznych.

  • Wiedza z zakresu układów hydrauliki.

  • Znajomość języka angielskiego - w stopniu komunikatywnym pozwalającym na swobodne poruszanie się po dokumentacji technicznej.

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B.

  • Dyspozycyjność - gotowość do kilkudniowych krajowych wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Wynagrodzenie wraz z systemem premiowym dostosowane do posiadanych kwalifikacji.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia swojej wiedzy i kompetencji.

  • Pracę w doświadczonym i zgranym zespole.

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do karty sportowej, ZFŚS.

  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (bezpłatne wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne, itp.).

FPM S.A.

FPM S.A. to polska firma z wieloletnimi tradycjami przemysłowymi i nowoczesnym wyposażeniem techniczno-produkcyjnym, specjalizująca się w produkcji maszyn i urządzeń dla branży energetycznej i ciepłowniczej. Od 2015 roku funkcjonuje w ramach grupy TDJ i dostarcza wysokiej jakości produkty na rynek krajowy oraz zagraniczny.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.