Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk - Robotyk

Metal-Fach Sp. z o.o.O firmie

  • Sokółka

    Sokółka, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i nadzór nad wdrożeniem nowych zautomatyzowanych rozwiązań technicznych maszyn i urządzeń,

  • sporządzanie dokumentacji elektrycznej maszyn,

  • inicjowanie nowych oraz modyfikowanie istniejących rozwiązań w celu usprawnienia procesu produkcyjnego,

  • monitorowanie pracy robotów (diagnostyka i usuwanie awarii)

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka i Robotyka)

  • mile widziana umiejętność programowania robotów przemysłowych przynajmniej jednego z wiodących producentów (KUKA, PANASONIC FANUC, YASKAWA)

  • mile widziana umiejętność projektowania w środowisku CAD (SolidWorks),

  • posiadanie podstawowych uprawnień z zakresu spawalnictwa będzie dodatkowym atutem

  • znajomość rysunku technicznego,

  • dobra znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego,

  • gotowość do wyjazdów w ramach projektów w kraju i za granicą,

  • dokładność i bardzo dobra organizacja pracy,

  • umiejętność samodzielnej kreatywnej pracy nad postawionymi zadaniami,

  • komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kategorii B,

To oferujemy

  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • realizujemy innowacyjne projekty cieszące się uznaniem na całym świecie

  • pracę w prężnym zespole i przyjazną atmosferę pracy

  • stabilną formę zatrudnienia

  • dofinansowanie zajęć sportowych