Ta oferta pracy jest nieaktualna od 204 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk

  • Rogoźno, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 29.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma wchodząca w skład międzynarodowej grupy kapitałowej, jeden z czołowych producentów materaców piankowych dla sieci sklepów IKEA, poszukuje pracownika na stanowisko:

    AUTOMATYK
    Miejsce pracy: Rogoźno

    Co nas wyróżnia:

    • Przyjazna atmosfera, o której przekonasz się już na rozmowie kwalifikacyjnej;
    • Atrakcyjny, przejrzysty system wynagrodzeń;
    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
    • Możliwość rozwoju zawodowego: udział w szkoleniach, dofinansowanie studiów;
    • Benefity dla Ciebie i Twojej rodziny: m.in.: opieka medyczna, wakacyjne
      obozy dla dzieci, spotkania integracyjne dla wszystkich Pracowników, bony
      świąteczne.

    Twój profil:

    • Mile widziane doświadczenie zawodowe w Dziale Utrzymania Ruchu firmy produkcyjnej;
    • Umiejętność organizacji pracy własnej, odpowiedzialność;
    • Bardzo dobra komunikacja i umiejętność współpracy;
    • Motywacja i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań;
    • Dodatkowym atutem będą : uprawnienia spawacza, uprawnienia do obsługi wózka widłowego, uprawnienia SEP II i III grupy.

    Twoje zadania:

    • Utrzymywanie w należytym stanie technicznym maszyn i urządzeń produkcyjnych,
    • Obsługa sterowników PLC,
    • Dbanie o sprzęt wspomagający produkcję i infrastrukturę zakładu;
    • Uruchamianie nowych maszyn, które wejdą w skład parku maszynowego;
    • Prowadzenie dokumentacji operacyjnej;
    • Realizacja przeglądów maszyn i urządzeń pomocniczych zgodnie z harmonogramem;
    • Przestrzeganie zasad BHP i p.Poż;
    • Współpraca z osobami obsługującymi maszyny zgodnie ze standardami i kulturą Dendro.
    Na aplikacje  pod adresem: [email protected], w tytule maila prosimy o dodanie numeru referencyjnego lub Dendro Poland Ltd. Sp.  z o.o. Dział Personalny, ul. Magazynowa 4, 64- 610 Rogoźno. Prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych  w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji przez Dendro Poland Ltd. Sp. z o.o., zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. Nr 133, poz. 833