Ta oferta pracy jest nieaktualna od 37 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk

  • Ruszczyn (pow. radomszczański), łódzkie
  • Specjalista
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BEWA Sp. z o.o. - jeden z największych producentów wody źródlanej i napojów w Polsce
    poszukuje pracowników na stanowisko:
    Automatyk
    Miejsce pracy: Ruszczyn (pow. radomszczański, woj. łódzkie)

    Opis stanowiska:

    • zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych,
    • przeprowadzanie bieżących przeglądów, napraw i remontów urządzeń i instalacji technologicznych linii rozlewniczych,
    • parametryzacja oraz rozruch urządzeń,
    • wykrywania awarii i usterek,
    • udział w projektach wdrożeniowych, usprawniających i rozwojowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne – preferowane profile: automatyka, robotyka, mechatronika,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
    • umiejętność programowania sterowników PLC Siemens S7,
    • umiejętność tworzenia wizualizacji procesu HMI,
    • umiejętność programowania serwonapędów,
    • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
    • chęć nauki i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności,
    • odpowiedzialność i sumienność w realizacji zadań,
    • uprawnienia SEP do 1kV,
    • książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia.

    Pracując u nas otrzymujesz:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności,
    • adaptację na stanowisku pracy oraz praktyczne instruktaże,
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji,
    • pakiet socjalny (świadczenia świąteczne, pożyczki, itp.).
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez Bewa Sp. z o.o. zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str.1)"

    Administratorem danych jest Bewa Sp. z o.o. (Ruszczyn 1, 97-360 Kamieńsk). Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.