Oferta pracy

Automatyk

Nestlé Polska S.A. O firmie

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W Nestlé dzięki wiedzy, zaangażowaniu i współpracy naszych specjalistów skutecznie osiągamy wspólne cele. Nasze perspektywy rozwoju oraz atmosfera wsparcia pozwolą Ci realizować się każdego dnia.
Dołącz do nas. Wykorzystaj swoje kompetencje i nasze możliwości, aby zmieniać jutro.

Automatyk
Miejsce pracy: Oddział Nestlé w Rzeszowie

Producent produktów dla niemowląt i małych dzieci Gerber, Bobo Frut i Junior Frut.

Poznaj zakres obowiązków:

  • Diagnostyka i programowanie sterowników PLC
  • Posługiwanie się dokumentacją techniczną i kontakt z serwisami zewnętrznymi
  • Obsługa systemu SAP w zakresie utrzymania ruchu
  • Utrzymanie układów automatyki urządzeń technologicznych w gotowości do pracy
  • Wykonywanie prac remontowych i naprawczych na układach automatyki

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego o profilu automatyk/mechatronik
  • Umiejętność programowania sterowników PLC w stopniu minimum podstawowym
  • Znajomość diagnostyki / konfiguracji / programowania przemienników częstotliwości, serwonapędów, systemów wizyjnych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz w zakresie czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznych.
  • Umiejętności interpersonalnych: komunikatywności oraz umiejętności współpracy w grupie
  • Sprawne posługiwanie się programami MS Windows
  • Uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku znanej i szanowanej firmy z branży FMCG
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjny pakiet socjalny
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowa
    o pracę
    Bezpieczeństwo zatrudnienia
  • Opieka
    medyczna
    Zdrowie
    cały rok
  • Fundusz socjalny (Multisport, dofinansowanie urlopu)
    Czas dla siebie
  • Fundusz
    emerytalny
    Zabezpieczenie przyszłości
  • Budowanie
    doświadczenia
    Odpowiedzialne
    projekty i zadania

  • Praca zmianowa

Jeśli powyższy opis Cię zainteresował nie zwlekaj i wyślij do nas swoje zgłoszenie klikając przycisk Aplikuj. Czekamy na Twoje zgłoszenie. Zapraszamy również do aplikowania poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.nestle.pl w zakładce kariera. Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne