Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

CREUZET POLSKA SP. Z O.O.

5 0009 000 brutto / mies.
  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne projektowanie i uruchamianie układów automatycznego sterowania dla nowych i modernizowanych maszyn i urządzeń,

  • projektowanie i rozwiązywanie złożonych problemów w układach sterowania,

  • odpowiedzialność za wdrożenie do produkcji prowadzonych projektów oraz ich zgodność z wymaganiami klienta,

  • tworzenie dokumentacji technicznej,

  • wdrażanie nowych technologii z zakresu automatyki, pneumatyki hydrauliki,

  • dokonywanie modyfikacji poprawiających efektywność procesu produkcyjnego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie kierunkowe,

  • znajomość urządzeń i rozwiązań stosowanych w systemach automatyki przemysłowej,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum 2 lata,

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń, czytania schematów elektrycznych, automatycznych, pneumatycznych i hydraulicznych,

  • znajomość robotów Fanuc i sterowników Siemens,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1,

  • umiejętność analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu,

  • benefity, m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, karta sportowo-rekreacyjna, świadczenia socjalne, premie, dodatek za dojazd do pracy, kupony na usługi kulturalne, owocowe poniedziałki.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • premie

W 2003 roku Creuzet Aeronautique - wiodąca firma francuskiego przemysłu lotniczego - otworzyła swój oddział w Polsce. Od 2018 roku LISI AEROSPACE Creuzet Polska znajduje się w Rzeszowie, na terenie Parku Naukowo-Technologicznego Rzeszów-Dworzysko. Specjalizujemy się w produkcji łopatek tytanowych do silników lotniczych CFM, PP20, LEAP, a także GE. Wysokie standardy BHP i troska o ochronę środowiska są najważniejszymi elementami naszej polityki.

Nasze filary to: innowacyjność, technologia i jakość, zapewniające satysfakcję naszych klientów, bez której nasz ciągły rozwój nie byłby możliwy.

Dołącz do nas, aby uczestniczyć w bardzo interesującym procesie produkcyjnym oraz rozwijać się zawodowo w bezpiecznych warunkach pracy.

Przewiń do profilu firmy