Oferta pracy

Automatyk - Serwisant

Multi Packaging Solutions Bialystok Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

WestRock jest firmą notowaną na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (NYSE: WRK), zaliczona do największych firm na świecie wg. listy Fortune500. WestRock zajmuje się produkcją papieru i najwyższej jakości opakowań dedykowanym różnym branżom.

Nasze działania skupiają się na połączeniu ludzi z produktem, pomagając tym samym naszym klientom zwiększyć sprzedaż oraz obniżyć całkowity koszt wytwarzania produktów, wspierając tym samym zrównoważony rozwój.
Obecnie szukamy osób, które dołączą na stanowisko:

AUTOMATYK-SERWISANT

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie napraw maszyn i urządzeń poligraficznych
  • Usuwanie awarii maszyn w przypadku problemów technicznych i technologicznych
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych maszyn
  • Udział w pracach związanych z instalacją nowych oraz przewożeniem już posiadanych maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Dbanie o należyty stan powierzonych narzędzi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. roczne doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość układów automatyki przemysłowej (diagnostyka
    i naprawa)
  • Umiejętności z zakresu mechaniki
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana

Oferujemy:

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • świadczenia z ZFŚS
  • dofinansowanie do wakacji
  • dofinansowanie do nauki języków obcych

Osoby zainteresowane prosimy
o przesyłanie aplikacji klikając przycisk:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Multi Packaging Solutions Bialystok Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Multi Packaging Solutions Bialystok Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy