Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk/Serwisant urządzeń klimatyzacyjnych

Grupa Azoty Police Serwis Sp. z o.o.O firmie

  • Kuźnicka 1, Police
    Police, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grupa Azoty Police Serwis Sp. z o.o.

Kuźnicka 1

Police

Twój zakres obowiązków

  • Montaż urządzeń klimatyzacyjnych

  • Przeglądy i konserwacje urządzeń klimatyzacyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe

  • Doświadczenie przy wykonywaniu prac ślusarsko mechanicznych i konstrukcyjnych

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność i terminowość

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Doświadczenie w montażach, konserwacji, przeglądach, naprawach urządzeń i instalacji klimatyzacji

  • Dodatkowym atutem uprawnienia (certyfikat) na F-gazy oraz uprawnienia SEP E/D Grupy 1 i 2

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat),

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia wraz z pakietem socjalnym,

  • Pakiet usług medycznych dla pracownika finansowany przez pracodawcę

  • Dostępny Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę,

  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się spółce,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • Wsparcie merytoryczne,

  • Dobrą atmosferę pracy.

Grupa Azoty Police Serwis Spółka z o.o.

specjalizująca się w pracach serwisowych, remontowych, montażowych, a także w świadczeniu usług z zakresu automatyki, elektryki, elektrotechniki oraz usług kontrolno-pomiarowych na rzecz Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A., jak i klientów zewnętrznych.

Przewiń do profilu firmy

CV ze zdjęciem, zawierające klauzulę* prosimy przesyłać do 31.03.2021 r.