Logo Pracuj.pl

Automatyk

Adient Poland Sp. z o.o. Oddział Commercial Seating w SkarbimierzuO firmie

Adient Poland Sp. z o.o. Oddział Commercial Seating w Skarbimierzu

Motoryzacyjna 1

Skarbimierz (pow. brzeski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń w zakresie sterowania PLC, elektrycznego, pneumatycznego i hydraulicznego
  • wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnych
  • udział we wdrażaniu do produkcji nowych maszyn/linii produkcyjnych
  • wykonywanie modernizacji automatyki istniejących maszyn w zakresie PLC i elementów wykonawczych
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej w zakresie wszelkich zmian wykonywanych w maszynach

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe (preferowana automatyka i robotyka)
  • mile widziana 2 - letnia praktyka zawodowa, jednak jeśli jej nie posiadasz – wszystkiego Cię nauczymy
  • znajomość zagadnień mechatroniki
  • uprawnienia SEP do 1 KV
  • znajomość PLC S5, S7 SIEMENS, TIA Portal
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość szkoleń i rozwoju
  • bogaty pakiet benefitów, a w nim m.in. dofinansowanie do karty Multisport oraz ubezpieczenie grupowe
  • bonus za frekwencję
  • dofinansowanie do dojazdów
  • dofinansowanie do stołówki firmowej
  • dobrą atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • bony żywieniowe
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Automatyk, Motoryzacyjna 1, Skarbimierz (pow. brzeski)