Oferta pracy
Nr ref: 60/Q3/AUT/ŚLĄSK/2021
Informacje o warunkach przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy:  Administratorem danych jest Caverion Poland S.A. z siedzibą w Zabrzu (41-800) przy ul. Jana Galla 29 Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość pod e-mail: [email protected] lub zadzwoń pod numer tel. 32 231 32 65.  Informujemy o wyznaczeniu Inspektora Ochrony Danych. Aby skontaktować się z nim, wyślij wiadomość pod e-mail: [email protected] lub zadzwoń pod numer tel. 32 231 32 65.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

Caverion Poland S.A.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 20 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i utrzymywanie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń

  • Diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu automatyki, elektryki i pokrewnych

  • Wykonywanie okresowych przeglądów i konserwacji urządzeń

  • Usuwanie awarii i wykonywanie napraw na urządzeniach

  • Poszukiwanie potencjalnych możliwości usprawniania i optymalizacji pracy obsługiwanych urządzeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie o specjalności automatyka, elektryka lub pokrewne

  • Znajomość zagadnień z zakresu diagnostyki i programowania sterowników PLC np. Siemens, Omron, Beckhoff, Heidenhain, Allen Bradley

  • Uprawnienia SEP do 1kV

  • Znajomość podstaw mechaniki i pneumatyki

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • j. angielski - komunikatywny

  • Dyspozycyjność – wyjazdy służbowe

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w środowisku firmy międzynarodowej

  • Możliwość poznania wielu gałęzi przemysłu, technologii oraz pogłębianie wiedzy inzynieryjnej

  • Pracę w przyjaznym zespole

  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • System premiowy

  • Bogaty pakiet socjalny: dofinansowanie do wypoczynku, karta Multisport, premie świąteczne, owocowe czwartki, prywatna opieka medyczna.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

Caverion Poland S.A.

Jesteśmy specjalistyczną firmą usług technicznych, realizującą serwis na terenie Polski oraz Europy. Posiadamy biura w 250 lokalizacjach, w 11 krajach. Pracujemy głównie w miejscach działalności naszych klientów. Dzięki naszym rozwiązaniom tworzymy inteligentne i zrównoważone środowiska, które poprawiają komfort i jakość życia i pracy użytkowników. Nasi klienci otrzymują wsparcie techniczne i merytoryczne w trakcie całego cyklu życia maszyn, infrastruktury i procesów: od projektów poprzez techniczne utrzymanie ruchu, utrzymanie infrastruktury poprzez zarządzanie i usługi doradcze. W Caverion niezmiennie pracujemy nad usprawnieniem operacyjności i efektywności produkcji jedocześnie dbając o bezpieczeństwo i środowisko naturalne.

Nasze motto to: Building Performance - dla Ciebie, Twojego biznesu i naszej planety.

Nasi ludzie są sercem Caverion. Za sukcesem Caverion stoją nasi pracownicy. Chcemy tworzyć środowisko pracy, które pomoże naszych pracownikom w pełni wykorzystać swój potencjał i realizować się na każdym poziomie oraz zapewnić naszym klientom doskonałe doświadczenie i zadowolenie ze świadczonych przez nas usług.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje