Oferta pracy
F
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

Schneider Electric Polska Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie PLC i HMI

  • Budowanie systemów automatyki

  • Montaż instalacji elektrycznej w zakresie automatyki

  • Konfiguracja i programowanie systemów wizyjnych

  • Obsługa i programowanie robotów & cobotów

  • Nadzór i utrzymanie parku maszynowego w zakresie automatyki

  • Udział w projektach automatyzacji procesów produkcyjnych

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami jak i serwisami

Nasze wymagania

  • Wykształcenia technicznego (minimum średnie)

  • Programowania sterowników PLC i paneli HMI popartego doświadczeniem

  • Znajomości zagadnień związanych z układami pneumatyki

  • Posługiwania się dokumentacją techniczną

  • Samodzielności w rozwiązywaniu problemów

  • Komunikatywności i dynamiki w działaniu

  • Podstawowej znajomości języka angielskiego

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Możliwość pracy w zespole ze specjalistami z różnych dziedzin

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Najnowsze technologie (Przemysł 4.0)

  • Możliwość pracy w zespole ze specjalistami z różnych dziedzin w fabryce Schneider Electric w Bukownie

Celem Schneider Electric jest wsparcie wszystkich w optymalnym wykorzystaniu dostępnej energii i zasobów, łącząc innowacyjne rozwiązania ze zrównoważonym rozwojem. Nazywamy to Life Is On.

Naszą misją jest bycie cyfrowym parterem ekologicznego i wydajnego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca ważny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?