Ta oferta pracy jest nieaktualna od 71 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk

  • Słupsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-09-03
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    M&S Pomorska Fabryka Okien Sp. z o.o.
    czołowy polski producent stolarki okiennej

    zatrudni:
    Automatyka
    Miejsce pracy: Słupsk(pomorskie)

    Opis stanowiska:

    • odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie systemów automatycznych
    • odpowiedzialność za prawidłowość i jakość przeprowadzonych prac elektrycznych
    • nadzorowanie dokumentacji technicznej oraz tworzenie instrukcji
    • stała współpraca z Działem Utrzymania Ruchu w celu wyeliminowania nieplanowanych postojów technicznych

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe kierunkowe (mile widziani absolwenci kierunków technicznych)
    • znajomość elektryki i automatyki przemysłowej
    • umiejętność czytania rysunków i schematów technicznych
    • umiejętność programowania
    • inicjatywa i samodzielność w działaniu
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się, wiodącej w branży firmie
    • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • 6 tys. wynagrodzenia miesięcznego brutto (z premią i nadgodzinami)
    • możliwość zdobywania nowych kompetencji, dalszego doskonalenia umiejętności zawodowych i awansu w ramach struktury firmy
    • pracę w systemie dwuzmianowym
    • niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając przycisk APLIKUJ pod ogłoszeniem.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest M&S Pomorska Fabryka Okien Sp. z o.o. z siedzibą w Słupsku (76-200) ul. Grottgera 15. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a po jego zakończeniu niezwłocznie usunięte, chyba że z aplikującym zostanie podjęta współpraca. Dostęp do danych będą mieli wyłącznie upoważnieni do przeprowadzenia procesu rekrutacji pracownicy Spółki, Zarząd oraz Kierownik Sekretariatu. Udostępnienie danych jest dobrowolne, niemniej bez ich podania nie będzie możliwy udział w procesie rekrutacji. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest Pani/Pana zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO) oraz przepis prawa (art. 6 ust. 1 lit. b) RODO). Dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu, nie będą podstawą automatycznie podejmowanej decyzji ani przekazywane do Państw trzecich. Informujemy o przysługującym Pani/Panu w każdym czasie prawie do: żądania informacji, dostępu do danych, ich sprostowania, uzupełnienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, przenoszenia danych (o ile w danym przypadku przysługuje), cofnięcia zgody na przetwarzanie danych oraz prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego jeśli dane będą przetwarzane z naruszeniem prawa.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli o treści:

    Oświadczam, że zapoznałem się z informacją na temat przetwarzania moich danych osobowych w związku z ogłoszeniem, na które aplikuję i wyrażam dobrowolnie zgodę na ich przetwarzanie przez M&S Pomorską Fabrykę Okien Sp. z o.o. w Słupskuna potrzeby procesu rekrutacji.”