Oferta pracy

Automatyk

Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. Zakład Green Technology SystemsO firmie

Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. Zakład Green Technology Systems

Mikołajczyka 80

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i programowanie robotów przemysłowych (KUKA,COMAU,FANUC,PANASONIC)

  • Konfiguracja, diagnostyka i programowanie sterowników PLC (SIEMENS / OMRON)

  • Naprawy bieżące maszyn i urządzeń

  • Prace prewencyjne zgodnie z harmonogramem TPM i dokumentacją konserwacji maszyn i urządzeń

  • Nadzór nad procesem produkcyjnym i optymalizacja jakości wyrobu końcowego

  • Prowadzenie szkoleń dla operatorów i pracowników Utrzymania Ruchu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Doświadczenie min. 2 lata w przemyśle motoryzacyjnym

  • Praktyczna znajomość obsługi i programowania robotów przemysłowych (KUKA,COMAU,FANUC)

  • Praktyczna znajomość obsługi i programowania sterowników PLC – SIEMENS

  • Umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznej

  • Świadectwo kwalifikacyjne „E” uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji na stanowisku eksploatacji do 1kV

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Dynamizm w działaniu

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Interesującą pracę w zgranym zespole

  • Szkolenia

  • Kursy językowe

  • Ubezpieczenie grupowe oraz pakiety sportowe

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dyżury lekarza w biurze

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

Jesteśmy międzynarodowym liderem w projektowaniu i produkcji zaawansowanych technologicznie komponentów i systemów dla przemysłu motoryzacyjnego. Zatrudniamy ponad 38000 pracowników w 89 zakładach produkcyjnych, 12 Centrach R&D i 26 Centrach Aplikacji rozlokowanych w 19 krajach na całym świecie. Nasze produkty dostarczamy do wszystkich największych producentów samochodów na świecie. Aktualnie w 4 zakładach w Polsce pracuje 2500 osób.

Linia biznesu Green Technology Systems rozwija i produkuje układy wydechowe dla pojazdów silnikowych, przy użyciu wysokiej jakości i zaawansowanych technologii. Nasze fabryki i centra R&D pracują we Włoszech, Hiszpanii, Polsce, Serbii, Argentynie, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Brazylii, Chinach, Indiach oraz Turcji.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV w wersji polskiej za pomocą przycisku aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.