Ta oferta pracy jest nieaktualna od 152 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk – Specjalista ds. ofertowania

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 18.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PROEKO Jest liderem nowoczesnych rozwiązań energooszczędnych systemów ogrzewania, wentylacji, chłodzenia, automatyki przemysłowej i budynkowej oraz pionierskich rozwiązań teleinformatycznych. Jeżeli jesteś osobą ambitną, ukierunkowaną na sukces, potrafisz współpracować z grupą pracowników i nie boisz się wyzwań to ta praca stworzona jest dla Ciebie. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na danym stanowisku będzie odpowiedzialna za wyceny, projektowanie układów automatyki z zakresu HVAC oraz inteligentnych instalacji budynkowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie techniczne, również absolwenci i studenci ostatnich lat studiów;
    • znajomość sterowników PLC;
    • znajomość zagadnień z zakresu automatyki i elektrotechniki;
    • umiejętność pracy ze schematami elektrycznymi i dokumentacją techniczną;
    • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, sumienność, umiejętność pracy w grupie;

    Mile widziane:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • uprawnienia SEP do 1kV;
    • znajomość przemysłowych protokołów komunikacyjnych;
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji;
    • pracę w miłej, otwartej, przyjaznej atmosferze;
    • atrakcyjny system wynagrodzenia odpowiadający kwalifikacjom;
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • dużą samodzielność.

    Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV drogą elektroniczną
    klikając przycisk:
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)