Oferta pracy

Automatyk - Specjalista Utrzymania Ruchu

Mago S.A.

  • Nadarzyn (pow. pruszkowski)

    Nadarzyn (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych

  • Wykonywanie napraw oraz remontów urządzeń dla układów automatycznych, elektronicznych i elektrycznych

  • Diagnostyka sterowników PLC i modyfikacje programów (Beckhoff)

  • Wykonanie konserwacji prewencyjnej i zapobiegawczej maszyn produkcyjnych

  • Usuwanie bieżących usterek linii produkcyjnych

  • Analizowanie przyczyn awarii i wprowadzania rozwiązań eliminujących źródło problemu

  • Kontrolę stanów magazynowych oraz rejestrowanie pobrań części zamiennych

  • Kontakty oraz współpraca na poziomie operacyjnym z firmami zewnętrznymi w zakresie naprawy i konserwacji urządzeń

  • Współpracę z działem technologicznym i produkcyjnym przy rozwiązywaniu problemów technicznych z maszynami

  • Aktywny udział przy wdrażaniu i utrzymaniu systemów takich jak 5S , TPM, SMED i innych.

  • Uczestnictwo w tworzeniu i modyfikacji niezbędnej dokumentacji utrzymania ruchu

  • Udział w uruchomieniach nowych maszyn i linii produkcyjnych

  • Modernizacje i wprowadzanie usprawnień

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Masz wykształcenie min. średnie techniczne (elektryk, elektronik, automatyk)

  • Potrafisz posługiwać się dokumentacją techniczną i eksploatacyjną

  • Znasz metody diagnostyki technicznej

  • Znasz podstawy programowania sterowników PLC

  • Posiadasz uprawnienia SEP

  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną

  • Jesteś zaangażowany/a w powierzone obowiązki

  • Jesteś dyspozycyjny/a i gotowy/a do pracy w systemie 3-zmianowym

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Zdobycie doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności

  • Pakiet szkoleń adaptacyjnych i wsparcie w pierwszych miesiącach pracy

  • Program opieki medycznej oraz możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Mago S.A.

Jesteśmy niekwestionowanym, europejskim liderem wyposażenia powierzchni handlowych i magazynowych. Od ponad 30 lat z sukcesem realizujemy strategię zrównoważonego rozwoju. Obecnie dostarczamy nasze rozwiązania do ponad 60 krajów na całym świecie. W skład Grupy MAGO wchodzą zakłady produkcyjne w Ruścu, Rawie Mazowieckiej i Kaliningradzie oraz 5 oddziałów zagranicznych.

Wybierz lidera w branży i postaw na rozwój osobisty!

Poszukujemy ambitnych osób, które będą miały szansę rozwijać się z nami.

Przewiń do profilu firmy