Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp.z o.o.O firmie

  • Środa Śląska, Wrocław

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie sprawności technicznej maszyn, robotów i urządzeń pod względem elektrycznym i automatycznym,

  • Modernizacja maszyn i urządzeń oraz usuwanie awarii,

  • Uczestnictwo w uruchomieniach nowych maszyn i instalacji,

  • Okresowe przeglądy, bieżąca konserwacja urządzeń i systemów,

  • Programowanie i dostosowywanie oprogramowania sterującego urządzeniami produkcyjnymi do wymaganych parametrów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie – zawodowe lub techniczne – z zakresu: Elektryka, Elektrotechnika, mechatronika, Informatyka, automatyka, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne,

  • Doświadczenie w diagnozie i usuwaniu usterek w maszynach

  • Umiejętności czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,

  • Znajomość zagadnień związanych z instalacją, konserwacją i naprawą maszyn

  • Gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym

To oferujemy

  • Interesującą pracę w szybko rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych

HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp.z o.o.

HMT Heldener Metalltechnik Polska jest dostawcą branży przemysłu motoryzacyjnego i częścią międzynarodowej firmy produkcyjnej posiadającej zakłady w Niemczech oraz Meksyku. Zajmujemy się obróbką plastyczną blach. Naszymi klientami są m.in. Volkswagen, Audi, Skoda, General Motors, Porsche, i in.

Przewiń do profilu firmy