Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1345 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk

  • Starogard Gdański, Tczew, pomorskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupę GPEC tworzą firmy systematycznie umacniające pozycję lidera poprzez wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań w obszarze technologii, budowania relacji z klientem oraz inwestycji.

    Obecnie poszukujemy kandydatów oraz kandydatek
    do pracy w dziale automatyki na stanowisku:

    Automatyk
    Miejsce pracy: Tczew/Starogard Gdański
    wymiar: cały etat
    Nr ref.: TEA/24/03/2015

    Zakres obowiązków:
    • realizacja zadań utrzymania ruchu z zakresu automatyki
    • nadzór nad realizacją umów z firmami dostarczającymi usługi automatyki
    • kontrola i sporządzanie planów zużycia i gospodarowania energią elektryczną
    • realizacja prac planowych i doraźnych urządzeń automatyki
    • raportowanie kluczowych wskaźników efektywności oraz przygotowywanie danych do założeń planów, taryfikacji, a także koncesji
    Od kandydatów oczekujemy:
    • wykształcenia minimum średniego technicznego
    • świadectwa kwalifikacji E gr. I (do 15 kV) i II
    • świadectwa kwalifikacji D gr. I i II będą dodatkowym atutem
    • znajomości pakietu MS Office, w szczególności arkusza Excel
    • zdolności analitycznych i organizacyjnych
    • rzetelności i terminowości
    • inicjatywy oraz samodzielności w działaniu
    • doskonałej organizacji pracy własnej
    Oferujemy:
    • rozwój oraz zdobywanie nowej wiedzy w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • pracę w profesjonalnym i odnoszącym sukcesy zespole
    • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych

    Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV wraz z listem motywacyjnym oraz zaznaczonym numerem referencyjnym w terminie do 7 kwietnia 2015 klikając w przycisk Aplikuj teraz znajdujący się na dole ogłoszenia.

    Do oferty prosimy dołączyć podpisane oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawy o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz.U.nr133,poz883)"

    Nie zwracamy przesłanych dokumentów oraz zastrzegamy sobie możliwość udzielenia odpowiedzi tylko na wybrane oferty.