Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

Alnea sp. z o.o.

  • Stawiguda (pow. olsztyński)

    Stawiguda (pow. olsztyński), warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • programowanie sterowników PLC

  • programowanie robotów przemysłowych

  • uczestnictwo w projektowaniu i produkcji urządzeń do zastosowań przemysłowych

  • dobór komponentów automatyki i elektryki

  • udział w projekcie od etapu konstrukcji, aż do końcowego uruchomienia u klienta

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne – kierunkowe

  • przynajmniej podstawowa znajomość sterowników PLC, najlepiej Siemens (TIA Portal)

  • otwartość na poszerzanie wiedzy

  • umiejętność pracy zespołowej

  • mile widziana znajomość któregokolwiek ze środowisk programistycznych robotów KUKA, FANUC, ABB lub Mitsubishi

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • udział w ciekawych projektach realizowanych z wykorzystaniem najnowszych technologii

  • szkolenia branżowe (zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne)

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

  • możliwość awansu wewnętrznego

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Alnea to prężnie rozwijająca się firma, działająca w branży automatyki i robotyki. Zajmujemy się wdrażaniem nowych technologii w sektorze przemysłowym. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji zrobotyzowanych linii pod indywidualne potrzeby klienta. Szukamy do naszego zespołu ludzi z pasją. Poszukujemy inżynierów z zakresu mechaniki, elektryki, automatyki oraz robotyki.

Przewiń do profilu firmy