Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o

  • Jana Matejki 2A, Strzelce Opolskie
    Strzelce Opolskie, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Jana Matejki 2A

Strzelce Opolskie

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca konserwacja maszyn,urządzeń i instalacji technicznych w zakładzie

  • Nadzorowanie ciągłości pracy zautomatyzowanych ciągów technologicznych w zakładzie

  • Prace naprawcze, serwisowe i remontowe z zakresu automatyki przemysłowej

  • Opracowywanie i zarządzanie dokumentacją techniczną

  • Zapewnienie ciągłości produkcji

  • Kontrola i opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki

  • Udoskonalanie procesów produkcyjnych

  • Współpraca z elektromechanikami Działu Technicznego i pracownikami produkcji

  • Przeprowadzanie optymalizacji i modernizacji układów elektrycznych i automatyki oraz oprogramowania i wizualizacji

  • Dobór, montaż, uruchomienie i kalibracja układów aparatury kontrolno-pomiarowej

  • Pomiary elektryczne okresowe: maszyn, urządzeń, instalacji, stacji zasilających

  • Odpowiada za zamawianie odpowiednich materiałów, części i narzędzi do wykonywania powierzonych zadań

  • Nadzór nad pracą firm zewnętrznych

  • Współpracuje z Kierownikiem Zmiany DT

  • Współpracuje z Inżynierem Procesu

  • Utrzymywanie standardów czystości i organizacji stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Uprawnienia elektryczne i pomiarowe, eksploatacja oraz dozór gr. 1, gr. 2

  • Uprawnienia na podnośniki nożycowe

  • Język angielski, techniczny

  • Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym min. 3 lata

  • Obsługa komputera oraz programów MsOffice (Word, Excel, PowePoint)

  • Zdolność podejmowania trudnych decyzji

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Innowacyjność

  • Orientacja na cel

To oferujemy

  • Dołączysz do utalentowanego zespołu, w którym Twój wkład jest doceniany

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznej, międzynarodowej firmie

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Nagroda jubileuszowa za staż pracy

  • Dofinansowanie do posiłków

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Cel istnienia stanowiska

Zapewnienie utrzymania układów elektrycznych i automatyki przemysłowej, urządzeń elektrycznych

i infrastruktury, linii produkcyjnych w stanie sprawności technicznej w oparciu o plany przeglądów

oraz bieżącą analizę sytuacji. Wsparcie i realizacja nowych projektów inwestycyjnych.

Dołącz do jednego z wiodących producentów chemii gospodarczej pod marką prywatną w Europie z siedzibą w Strzelcach Opolskich.

McBride jest wiodącym dostawcą profesjonalnych produktów do czyszczenia i higieny dla największych detalicznych sieci sprzedażowych w Europie, a także liderem w produkcji produktów marki własnej.

Recepta naszego sukcesu jest dość prosta: praca oparta na naszych Wartościach – Zawsze zaangażowani, Współpraca, Dążenie do bycia najlepszym, Przyjmowanie i przekazywanie odpowiedzialności, aby stworzyć pozytywne środowisko pracy dla wszystkich pracowników McBride.

Przewiń do profilu firmy