Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

Coroflex Poland Sp. z o.o. Sp. k.

  • Ciepłownicza 8, Strzelce Opolskie
    Strzelce Opolskie, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00' 14:00-22:00; 22:00-6:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Ciepłownicza 8

Strzelce Opolskie

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń w ciągu technologicznym znajdującym się w zakładzie;

  • Konfiguracja, diagnostyka oraz korekty programowe sterowników Siemens S7;

  • Lokalizowanie uszkodzeń, zabezpieczanie skutków awarii oraz określenie i eliminacja przyczyn;

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z naprawami i przeglądami maszyn oraz urządzeń;

  • Gospodarowanie częściami zamiennymi;

  • Współpraca z kierownikami produkcji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: automatyka i robotyka, elektrotechnika;

  • Znajomość języków programowania oraz sterowników Siemens S7;

  • Dokładność oraz sumienność podczas wykonywania obowiązków;

  • Znajomość języka niemieckiego.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Uprawnienia SEP.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • System premiowy;

  • Dofinansowanie do kosztów dojazdu;

  • Dodatkowe szkolenia podnoszące kwalifikacje;

  • Stabilną pracę w nowoczesnej fabryce oraz doświadczonym zespole;

  • Ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach;

  • Prywatną opiekę medyczną.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne