Automatyk

  • Świebodzin, lubuskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-10-13
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2017-11-12)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy jednym z największych dostawców siedzeń samochodowych na świecie, wspierając wszystkich największych producentów w wytwarzaniu różnorodnych typów pojazdów poprzez wysoką jakość, zaawansowane technologie i doskonałe wyniki. Spółka zatrudnia 75 000 pracowników w 230 zakładach produkcyjnych i montażowych zlokalizowanych w 33 krajach. Ponadto firma Adient zajmuje dobrą pozycję na rozwijającym się rynku chińskim, gdzie uczestniczy w 17 przedsięwzięciach typu joint-venture w branży siedzeń, które posiadają 60 zakładów produkcyjnych w 32 miastach.

Do naszego zakładu produkcyjnego Adient Poland Sp. z o.o. w Świebodzinie poszukujemy Kandydatów / Kandydatek do pracy w Dziale Utrzymania Ruchu na stanowisku:

Automatyk

Miejsce pracy: Świebodzin

Twoje zadania:

  • utrzymywanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych i okołoprodukcyjnych, podczas awarii minimalizowanie czasu przestojów maszyn;
  • usuwanie awarii oraz wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń w zakresie elektryki, elektroniki, pneumatyki, sterowania elektrycznego, cyfrowego, pneumatycznego i hydraulicznego;
  • wyszukiwanie oraz usuwanie awarii za pomocą dostępnego oprogramowania (Step 7, TIA Portal);
  • opieka nad dokumentacją techniczną i aktualizacja dokumentacji technicznej w zakresie wszelkich zmian wykonywanych w maszynach;
  • udział we wdrażaniu i uruchamianiu nowych projektów.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane kierunki: mechatronika, automatyka i robotyka, elektronika lub elektrotechnika;
  • minimum 2 - letnie doświadczenie zawodowe w pracy o podobnym charakterze;
  • uprawnienia elektryczne kat. E do 1 kV;
  • znajomość sterowników PLC Siemens S7, diagnostyki i podstaw programowania;
  • znajomość budowy oraz umiejętność obsługi i serwisowania elementów automatyki przemysłowej i systemów sterowania;
  • dyspozycyjność: gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym oraz w soboty i w niedzielę.

Oferujemy Ci:

  • międzynarodowe, pełne wyzwań środowisko pracy;
  • stabilne zatrudnienie, w największej firmie z branży automotive seating na świecie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych;
  • szerokie pole rozwoju zawodowego.

Największą wartością Adient są nasi pracownicy. To oni kreują jakość, styl i wyjątkowość naszych produktów. Każdego dnia.

Dołącz do Adient.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez kliknięcie przycisku Aplikuj teraz lub na adres pocztowy:

Dział Personalny, Adient Poland Sp. z o.o.,
ul. Zachodnia 78,
66-200 Świebodzin.

Prosimy o umieszczenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się