Ta oferta pracy jest nieaktualna od 869 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk

  • Szczecinek, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości płyt, produktów drewnopochodnych i komponentów do ich produkcji. Nasza grupa to ponad 40 zakładów produkcyjnych na całym świecie. Ciągle się rozwijamy i poszukujemy do naszego zespołu osób, które mają ambicje pracować dla tak prężnie działającej organizacji. Stwarzamy możliwości pracy w wielu krajach w międzynarodowym środowisku. Potrafimy docenić Twoją wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie.
Automatyk
Miejsce pracy: Szczecinek
nr ref. ASZ 05/15
Zadania:
  • utrzymanie ruchu urządzeń i maszyn elektrycznych na wydziałach produkcyjnych,
  • codzienna kontrola urządzeń kontrolno- pomiarowych oraz sporządzanie raportów,
  • usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz przyczyn ich powstawania.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne o profilu elektrycznym / automatycznym,
  • doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu,
  • umiejętność analizy schematów elektrycznych,
  • doświadczenie w usuwaniu bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz przyczyn ich powstawania,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziana, znajomość sterowników Siemens S5 i S7, umiejętność parametryzacji falowników firmy SEW i Siemens, znajomość systemów SCADA, uprawnienia SEP do 1kV w zakresie eksploatacji.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanych standardach pracy,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny, wraz z numerem referencyjnym w temacie e-maila, prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się