Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1144 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk

  • Szczecinek, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości płyt, produktów drewnopochodnych i komponentów do ich produkcji. Nasza grupa to ponad 40 zakładów produkcyjnych na całym świecie. Ciągle się rozwijamy i poszukujemy do naszego zespołu osób, które mają ambicje pracować dla tak prężnie działającej organizacji. Stwarzamy możliwości pracy w wielu krajach w międzynarodowym środowisku. Potrafimy docenić Twoją wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie.
    Automatyk
    Miejsce pracy: Szczecinek
    nr ref. ASZ 05/15
    Zadania:
    • utrzymanie ruchu urządzeń i maszyn elektrycznych na wydziałach produkcyjnych,
    • codzienna kontrola urządzeń kontrolno- pomiarowych oraz sporządzanie raportów,
    • usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz przyczyn ich powstawania.
    Wymagania:
    • wykształcenie min. średnie techniczne o profilu elektrycznym / automatycznym,
    • doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu,
    • umiejętność analizy schematów elektrycznych,
    • doświadczenie w usuwaniu bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz przyczyn ich powstawania,
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
    • mile widziana, znajomość sterowników Siemens S5 i S7, umiejętność parametryzacji falowników firmy SEW i Siemens, znajomość systemów SCADA, uprawnienia SEP do 1kV w zakresie eksploatacji.
    Oferujemy:
    • pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanych standardach pracy,
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

    Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny, wraz z numerem referencyjnym w temacie e-maila, prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)