Automatyk

Innomac Sp. Z o.o. Sp.K.O firmie

  • Tarczyn, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Specjalista

Innomac Sp. z o.o. jest młodą, ale nieustannie dążącą do doskonałości poprzez dynamiczny rozwój firmą. Zajmujemy się produkcją maszyn i urządzeń, serwisem, oraz modernizacją maszyn dostosowanych do potrzeb klienta. Za każdym sukcesem naszych projektów stają zdolni pracownicy, którzy uwielbiają działać z pasją, pracują z zaangażowaniem, myślą nieszablonowo i ciągle poszukują nowych wyzwań.

Automatyk

Zakres obowiązków:

  • Realizacja projektów w zakresie automatyzacji produkcji (uruchomienia, modyfikacje, montaż)
  • Budowa systemów automatyki
  • Zapewnianie sprawności maszyn produkcyjnych w obszarze elektryki/automatyki przemysłowej
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną i serwisową

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane Elektrotechnika, Automatyka i Robotyka, Elektronika)
  • Znajomości sterowników PLC Omron
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wszechstronne umiejętności z zakresu urządzeń elektrycznych i mechanicznych
  • Umiejętność diagnozowania usterek maszyn pod kątem elektryki i układów automatycznego sterowania
  • Umiejętność korzystania dokumentacji elektrycznej
  • Podstawowe umiejętności z zakresu prac warsztatowych
  • Odpowiedzialność za terminowe i poprawne wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Udział we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy