Oferta pracy

Automatyk

Boryszew S.A. oddział MAFLOWO firmie

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Oddział Maflow w Tychach, jest firmą o globalnym zasięgu, będącą jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. Odbiorcami naszych produktów są największe światowe koncerny samochodowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Aktualnie do Działu Utrzymania Ruchu poszukujemy pracownika na stanowisko:
AUTOMATYK

Zakres zadań:

  • Zapewnienie poprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń zainstalowanych w firmie;
  • Bieżące usuwanie awarii sterowania maszyn, urządzeń i instalacji zgodnie ze standardem napraw elektryki i automatyki przemysłowej;
  • Uruchomienia maszyn oraz wykonywanie okresowych backupów oprogramowania;
  • Analizowanie funkcjonowania sterowania maszyn oraz wykonywanie modyfikacji programowych parku maszynowego w celu poprawienia ich sprawności, ograniczenia zużycia energii, poprawienia bezpieczeństwa pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Automatyka i Robotyka lub pokrewne);
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Umiejętność programowania sterowników PLC (Siemens);
  • Uprawnienia SEP do 1kV;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych;
  • Umiejętność projektowania prostych układów sterowania automatyki;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym;
  • Umiejętność współpracy w grupie, samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia;
  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym;
  • Udział w rozwoju standardów w organizacji;
  • Benefity (karta sportowa, karta lunch pass, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie nauki);
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Pracę w dynamicznym środowisku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Na aplikacji prosimy umieścić poniższą klauzulę:

 „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Boryszew S.A. Oddział Maflow w Tychach, ul. Serdeczna 42, 43-100 Tychy na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji, jednakże nie dłużej niż na okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji na niniejsze stanowisko. Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/łem się z klauzulą informacyjną Boryszew S.A. Oddział Maflow w Tychach”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy