Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

ARET SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Tulce (pow. poznański)

    Tulce (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rysowanie schematów oraz samodzielna praca nad projektem;

  • Samodzielny montaż automatyki;

  • Świadczenie usług serwisowych u klienta;

  • Odpowiedzialność za opracowanie kompletnej dokumentacji technicznej zgodnej z założeniami kontraktowymi oraz ustaleniami wewnętrznymi;

  • Archiwizowanie i nadzór nad stworzoną dokumentacją techniczną oraz jej aktualizacja;

  • Poszukiwanie, opracowywanie i wdrażanie nowych technologii oraz rozwiązań technicznych z różnych obszarów techniki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: automatyka i robotyka);

  • Uprawnienia kwalifikacyjne do 1 kV;

  • Mile widzialna znajomość mikrokontrolerów i podstaw ich programowania;

  • Znajomość silników elektrycznych oraz techniki napędowej;

  • Praktyczna umiejętność stosowania czujników pomiarowych oraz elementów wykonawczych stosowanych w układach automatycznej regulacji;

  • Samodzielność, kreatywność i zaangażowanie;

  • Doświadczenie w projektowaniu układów: automatyki przemysłowej (min. 3 lata), sterowania (automatyki maszyn, cel zrobotyzowanych) (Eplan, SEE Electrical), bezpieczeństwa funkcjonalnego oraz systemów kontroli wizyjnej.

  • Doświadczenie w programowaniu: Robotów (KUKA, Fanuc, Staubli); PLC (Siemens, Omron, Beckhoff); w językach zgodnych z IEC 61131-3 (LADDER, FBD, ST) oraz tworzenia wizualizacji HMI.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację w zakresie; realizowanego projektu;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów;

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat – na podstawie umowy o pracę;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Pracę w siedzibie firmy w trybie jednozmianowym;

  • Możliwość długofalowej współpracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Pracę w miłej atmosferze.

Aret to prężnie rozwijająca się firma. Od maja tego roku przenosimy się do nowej własnej siedziby i w związku z tym powiększamy dział konstrukcyjny o kolejne osoby. Udało nam się zbudować świetny zespół specjalistów i chcemy dalej go rozwijać.

Nowe miejsce w Komornikach (gm. Kleszczewo) daje nam możliwość powiększenia również działu produkcji i automatyki oraz rozszerzenia zakresu wykonywanych prac. Rozbudowujemy własny park maszynowy o kolejne maszyny, a większa hala daje nam szanse na realizację jeszcze większych projektów.

Nasze realizacje można spotkać m.in w:

SKF, TFP, Ikea, Radaway, PCI Membranes, Apator-Powogaz, Bridgestone,

Współpracujemy również z Politechniką Łódzką realizując wspólnie projekty unijne.

Przewiń do profilu firmy