Logo Pracuj.pl

Automatyk

Kompania PiwowarskaO firmie

  • Tychy
    Tychy, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie ruchu w urządzeń produkcyjnych w zakresie automatyki i elektryki
  • diagnozowanie sterowników PLC (Siemens)
  • obsługa przetwornic częstotliwości Danfoss i SEW
  • obsługa zagadnień sieci przemysłowej (ASI, Profibus DP), AKP (pomiary temperatury, ciśnień) oraz obszarów związanych z pneumatyką przemysłową

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (automatyka, elektryka, elektrotechnika, mechatronika lub pokrewne)
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych
  • umiejętność pracy w zespole i dyspozycyjność związana z pracą w ruchu ciągłym (3zmiany/4brygady)
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

Mile widziane

  • posiadanie uprawnień SEP gr. G1 kat. E do 1 kV i G2 E
  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w jednej z największych firm sektora FMCG w Polsce
  • możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i zróżnicowane możliwości rozwoju
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi oraz profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy
  • konkurencyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów oferowanych przez firmę m.in. rodzinny pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna), kafeteryjny system motywacyjny (w tym pakiet sportowy), deputat piwny i wiele innych korzyści

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Deputat piwny
  • Stołówka pracownicza

Kompania Piwowarska

Kompania Piwowarska skupia trzy browary o wieloletniej historii: Tyskie Browary Książęce (rok założenia - 1629), Browar Dojlidy w Białymstoku (1768) i Lech Browary Wielkopolski w Poznaniu (1895). To w nich warzymy najchętniej wybierane przez Polaków piwa, miedzy innymi: Żubra, Tyskie, Lecha, Dębowe, Redd'sa oraz kolekcje specjalności Książęcego. Sprawdzone receptury, naturalne składniki, nieskazitelna czystość w naszych browarach, a przede wszystkim umiejętności doświadczonych piwowarów - to wszystko sprawia, że warzone przez nas piwa są cenione w Polsce i za granicą. Jako firma odpowiedzialna społecznie troszczymy się o ludzi i środowisko wokół nas. Realizując strategie „Postaw na piwo” promujemy odpowiedzialność i umiarkowanie w spożywaniu alkoholu, szkolimy sprzedawców, oszczędzamy wodę i energie, wspieramy rozwój naszych partnerów biznesowych i angażujemy się w wolontariat. Mamy zaszczyt być sponsorem wielu lokalnych drużyn.

Automatyk, Tychy