Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Automatyk

Maspex

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • rozpoznawanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych

  • modernizacja i przebudowa maszyn i urządzeń

  • diagnozowanie awarii sterowników PLC oraz falowników

  • zarządzanie zapasami części zamiennych

  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, elektronika, automatyka, mechatronika)

  • masz minimum dwuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • znane są Ci zagadnienia z zakresu: automatyki, elektryki i elektroniki

  • posiadasz znajomość sterowników PLC oraz falowników

  • znana jest Ci komunikacja Profibus DP, Ethernet, AS-i, Profinet, DeviceNet

  • wiesz jak czytać i sporządzać schematy elektryczne

  • posiadasz uprawnienia SEP (E1)

To oferujemy

  • możliwość pracy z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów

  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacji

  • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie

  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę w Zakładzie Produkcyjnym

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Maspex

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Przewiń do profilu firmy

Wybrana osoba, zapewni ciągłość produkcji poprzez dokonywanie usprawnień, przeglądów okresowych konserwacji i optymalizacji pracy w obszarze systemów automatyki, a także będzie zapobiegała awariom poprzez działania prewencyjne.