Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk Utrzymania Ruchu

FABIOS S.A.O firmie

4 200 brutto / mies.

FABIOS S.A.

556

Białka (pow. suski)

Twój zakres obowiązków

  • montaż i serwisowanie urządzeń w zakresie automatyki przemysłowej

  • bieżąca konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji technicznych;

  • nadzorowanie ciągłości pracy zautomatyzowanych linii produkcyjnych;

  • zapewnienie ciągłości produkcji;

  • kontrola i opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki;

  • udoskonalanie procesów produkcyjnych;

  • przeprowadzanie modernizacji sterowania maszyn.

Nasze wymagania

  • poziom wykształcenia: zawodowe lub średnie kierunkowe

  • kierunek /specjalność: automatyk, elektromechanik, elektromonter

  • doświadczenie zawodowe

  • uprawnienia: SEP do 1 kV

  • umiejętności: czytanie schematów, obsługa sterowników PLC, FANUC, SIEMENS, SAIA, pisanie programów – mile widziane

To oferujemy

  • pracę w dużej, międzynarodowej firmie mającej wieloletnią pozycję na rynku;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat;

  • wynagrodzenie od 4.200 zł brutto;

  • dofinansowanie posiłków w stołówce zakładowej;

  • bogaty pakiet socjalny.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień