Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk Utrzymania Ruchu

Adient Seating Poland Sp. z o.o.

  • Świerczyniecka 7, Bieruń
    Bieruń, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Świerczyniecka 7

Bieruń

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji technicznych

  • Nadzorowanie ciągłości pracy zautomatyzowanych linii produkcyjnych

  • Prace naprawcze, serwisowe, remontowe, relokacyjne, przeglądowe

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną

  • Współpraca z firmami serwisowymi

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne

  • Raportowanie prac w systemie CMMS (Computerised Maintenance Management Systems)

  • Analizowanie awarii i zatrzymań wraz z zespołem

  • Wprowadzanie modyfikacji procesu dla zapobiegania sytuacji awaryjnych

  • Dbałość o stan instalacji elektrycznej, pneumatycznej oraz ogólny stan urządzeń produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Uprawnienia SEP do 1KV

  • Obsługa komputera oraz znajomość pakietu MS Office: Excel, Word

  • Znajomość programowania sterowników PLC i paneli operatorskich w stopniu podstawowym – mile widziane

  • Znajomość zagadnień z dziedziny automatyki i informatyki

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym oraz w weekendy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i pracy na wysokości

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szkolenia i rozwój zawodowy

  • Świadczenia z ZFŚS

  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie i NNW

  • Kartę Multisport i posiłki w stołówce pracowniczej w atrakcyjnej cenie

  • Naszym atutem jest przyjazna atmosfera w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • komputer do użytku prywatnego

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Do naszego zakładu Adient Seating Poland Sp. z o.o. Oddział w Bieruniu, zajmującego się produkcją foteli samochodowych, poszukujemy osoby do pracy w Dziale Utrzymania Ruchu, na stanowisku: Automatyk Utrzymania Ruchu.

Przewiń do profilu firmy

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych z opisem doświadczenia zawodowego przez opcję „APLIKUJ” poniżej.