Oferta pracy

Automatyk Utrzymania Ruchu

Spring Professional PolandO firmie

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Obecnie dla naszego klienta, globalnej firmy produkcyjnej i lidera w branży, szukamy kandydata na stanowisko:

Numer ref.: PWR/AUT/2020

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie i utrzymywanie maszyn oraz urządzeń w ruchu ciągłym
  • Wykonywanie przeglądów i napraw maszyn
  • Wdrażanie nowych rozwiązań technicznych w parku maszynowym
  • Programowanie sterowników PLC
  • Analizowanie problemów związanych z systemami zrobotyzowanymi oraz planowanie działań korygujących
  • Prowadzenie działań prewencyjnych na robotach
  • Wykonywanie modernizacji  i usprawnień maszyn
  • Uczestnictwo przy wdrażaniu nowych linii produkcyjnych, produktów i przenoszeniu ich między liniami produkcyjnymi

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe; specjalności: automatyka, mechatronika, elektryka
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze utrzymania ruchu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie atutem
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne SEP do 1kV

Nasz klient oferuje:

  • Ciekawą pracę w firmie produkcyjnej
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dodatkowy pakiet benefitów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy